Rpg příběhy

Jsme skupina hráčů, kterou spojuje záliba ve hraní TTRPG her s důrazem na hraní rolí, vcítění se do postav a improvizaci. Pořádáme dětské LARPové tábory a festival Brnocon.

Dobrodružná výprava 2018

Larp dobrodružství s používáním prvků RPG her, děti budou mít deníky své postavy a určité schopnosti avšak vyhodnocování nebudeme provádět kostkami ani jiným mechanismem ale využijeme k tomu kamínky šišky klacíky kterými děti musí určit jestli se jim daná činnost povedla nebo ne. Ti mladší samozřejmě dostanou výhodu a budou házet na bližší cíl.

Kde: Kousek od zříceniny Cimburk – stany

Kdy: 25-28.7.2018

Před dávnými časy se vyprávěl příběh kde podlý obchodník okradl celé město a poklad odvezl daleko do hor kde však prý podle místních zůstal a nikdy se shor nevrátil. 4 mladí dobrodruzi se rozhodli že tento poklad pojedou najít a tak se vydávají do nehostinné přírody kde musí trávit čas nejenom na cestách ale IV noci hlídat své obydlí jako všude je nebezpečno.

Na tomto víkendu jsme ušli asi 18km navštívili asi 20 herních lokací ve kterých se odehrávaly různé události jako setkání s babicí, mrtvým rytířem a dalšími postavami našeho příběhu.

Děti to velmi bavilo a tak jsme se dohodli že příští rok zorganizujeme podobnou akci a snad nebudou kamarádi nemocní aby mohli jet taky.

© RPG PŘÍBĚHY 2023