Rpg příběhy

Jsme skupina hráčů, kterou spojuje záliba ve hraní TTRPG her s důrazem na hraní rolí, vcítění se do postav a improvizaci. Pořádáme dětské LARPové tábory a festival Brnocon.

Ztracené zboží 2020

Na této výkon desce jsme spojili hraní TT RPG zároveň s výlety do přírody a událostmi které se odehrávaly v přírodě. Vše bylo postaveno na hraní podle pravidel dračího doupěte které děti už znaly. Hráli jsme i dlouhou noční hru ve které děti musely plnit různé úkoly.

Kde: Nemotice

Kdy 2.7-7.7.2020

Náš příběh se odehrával ve velkém městě Kratol s velkým přístavem. Děti měli za úkol zjistit co se stalo s nákladem který zde dorazil před několika týdny a nikdo o něm nic neví. Nakonec se ukázalo že nejenom laxní úředníci místního království ale tak stejně jistá sekta ukradla velkou část zásilky. Tato sekta ale nebyla jenom banda budiž k ničemu měli mezi sebou velice mocného čaroděje který měl v ruce prapodivnou hůl která mu dávala nadpřirozenou sílu a schopnosti.

Dětem se nakonec podařilo najít místa kde se tito členové sekty scházejí a po velkém finálním boji se podařilo zajmout a pobít všechny kteří způsobili mnohé problémy v tomto městě.

Ovšem tohoto muže s onou holí se jim nepodařilo zastavit a unikl jim.

Byl to velice krásný víkend který jsme si nakonec užili jenom 8 protože někteří naši kamarádi měli jiné povinnosti a nakonec tam měly děti jenom krátkou dobu a samy se nezúčastnili. I tak to pro nás byla zajímavá zkušenost a rozhodně v těchto akcích chceme pokračovat.

© RPG PŘÍBĚHY 2023