Rpg příběhy

Jsme skupina hráčů, kterou spojuje záliba ve hraní TTRPG her s důrazem na hraní rolí, vcítění se do postav a improvizaci. Pořádáme dětské LARPové tábory a festival Brnocon.

Kapitán Bren

Kapitán Bren na cvičišti

Starší ostřílený bojovník, který prošel mnoha bitvami a má na starost skupinu bojovníků a čarodějů, kteří se vydali na hranice království pod vlajkou krále.

On sám v životě již zažil mnohé strasti a ztratil mnoho svých přátel, ale i když se tváří zasmušile, v jeho nitru se skrývá moudrý a odvážný člověk.

Je otázkou z jakého důvodu byl vyslán k hranicím království. Znelíbil se nějakému úředníkovi, nebo to na něho ušil jeho velký rival hrabě Franer?

Ať tak nebo tak, zhostil se tohoto úkolu ve jménu krále a je zcela jasné, že se jen tak nevzdá. Pokouší se zabezpečit tuto část země a zajistit bezpečí zdejším obyvatelům. Svůj úkol zde plní bez stížností, avšak láhev něčeho ostřejšího jeho věčný nepřítel. 

O kapitánovi Brenovi je známo, že kolem jeho předků jakoby vždy kroužili supi, neboť minulost jeho rodiny je zahalena tajemstvím a záhadnými úmrtími.

Podaří se mu dovést jeho frakci, loajální králi, ke spelení tohoto úkolu? To vše ukáže čas.

© RPG PŘÍBĚHY 2023