Rpg příběhy

Jsme skupina hráčů, kterou spojuje záliba ve hraní TTRPG her s důrazem na hraní rolí, vcítění se do postav a improvizaci. Pořádáme dětské LARPové tábory a festival Brnocon.

Larp Soustředení 2024 – Před branami Selehosu

V této víkendovce LARP akci budete moci zahrát nejenom s mečem, ale také slovem, celý příběh bude zaměřen na to jak se dostat do města Selehos, a co se vlastně děje před jeho branami.

Děti budou moci vyzkoušet svůj um detektivní a logické myšlení luštění hádanek ale ani meči a luku nedáme tento víkend svátek, takže se můžete těšit i na souboje a aktivní hry a minihry.

Dcera akce je vedena zkušenými vypravěči a zapadá do našeho příběhu jako 1 z dalších volných pokračování.

Přihlášky: zde

Kdy?

Víkend 7-9.6.2024

Kde?

Zatím není řečeno.

Co se děje?

Odhalení příběhu bude zveřejněno až po skončení našeho tábora tedy 30.8. 2023. Nechceme prozrazovat další děj a navíc tím co se stane na táboře může být i další pokračování výrazně ovlivněno.

Popis akce

Přidej se k událostem které se dějí těsně po skončení našeho tábora. Co se vlastně stalo a bude dít? Dají se získat nějako nové schopnosti? Mužete získat pro sebe a nebo svoji frakci nějaké výhody? Na tuto cestu se může vydat pouze několik vyvolených, tak neváhej a přihlas se!

Připravili jsme pro vás víkendovou akci plnou zajímavých událostí, které se odehrávají v mezidobí našich táborů. Jedná se především o LARP akci zaměřenou na hraní rolí, souboje a zažívání zajímavých událostí. Děti, které s námi již byly na táboře, mohou pokračovat ve svých postavách a dále je rozvíjet. Nováčci ale nepřijdou zkrátka – v této víkendové akci mohou získat výhody pro náš následující tábor a také si vyzkouší, jak to probíhá na našich táborech.

Víkendové akce máme letos 4x do roka na dvě jaře a na dvě pozdim, počet dětí je zde značně omezen na 20-25 dětí z důvodu kapacity ubytování.

O čem to bude?

Děti si budou moci vytvořit svou postavu kterou na dalších akcích mohou dále rozvíjet sbírat poklady peníze informace a ty využívat na dalších víkendovka kách nebo táborech. Nováčci rozhodně nepřijdou zkrátka dostávají na začátku balíček vybavení a během několika málo akcí mohou mít postavu na vysoké úrovni. 

Také používáme vlastní systém, který jsme vyvinuli a testovali více se o něm dozvíte na našich stránkách www.rpgpribehy.cz

Termín této akce ještě není znám a proto není možné akci se zatím objednat ale brzy budete bude vše zveřejněno.

© RPG PŘÍBĚHY 2023