Rpg příběhy

Jsme skupina hráčů, kterou spojuje záliba ve hraní TTRPG her s důrazem na hraní rolí, vcítění se do postav a improvizaci. Pořádáme dětské LARPové tábory a festival Brnocon.

LARP soustředění podzim 2024

Připravili jsme pro vás další nezapomenutelnou víkendovou akci. Zaměříme se tentokrát více na souboje a bitvy, takže si užijou ti co se chtějí zdokonalit v šermu a lukostřelbě. V plánu jsou noční hry a spousta zajímavého programu pro nebojující dobrodruhy. Vše volně navazuje na náš probíhající příběh který začal v poslední tvrzi a o kterém se můžete dozvědět v naší kronice.

Setkáte se se základy LARPu, šermu a lukostřelby. Budete mít možnost se setkat s některými postavami našeho příběhu a většinou našich mechanismů hry, které používám během našich akcí.

Co se bude dít?

Zde se nebudeme moct rozepisovat ohledně toho co bude obsahem tohoto našeho setkání neboť nevíme jak přesně dopadne tábor a zda se podaří Selehos ochránit a porazit či nějakým způsobem zastavit temnotu která se šíří ze severu.

Kde a kdy?

Jedno je, ale jasné už teď hledáme termín a velmi brzo jej zveřejníme abyste si mohli udělat čas AS námi společně jeď na tuto podzimní víkendovku která bude zaměřena více na pohyb v přírodě souboje a další pokračování našeho příběhu.

Předpokládaný termín je přelom září říjen 2024.

Lokalita ještě není známa.

© RPG PŘÍBĚHY 2023