Zombie jsou mrtvá těla, která byla oživena temnou magií. V našem světě je najdete na mnoha místech, nejen hřbitovech. Vyskočí na vás klidně z křoví v klidné krajině a rozhodně si neberou servítky. Jsou pomalí, hloupí a agresivní.
Říká se, že se skoro nedají zabít. Někdo říkal, že na ně platí oheň. Jiný zas tvrdil, že zombie zabil tím, že ji donutil vypít nějaký lektvar. Kdo ví?

